Nakliye Ambarı

Nakliye Ambarı

Nakliye ambarı olarak kısmi eşyalarınızı veya tek parça eşyalarınızı ister şehir içi ister şehirler arası ambar işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Ambar taleplerinizde firmamızla iletişime geçtiğiniz anda taşınacak eşyaların listesini alıyoruz. Alınan liste ile beraber taşıma şehir içi veya şehirler arası olarak gruplandırılmaktadır. Tüm bilgiler alındığı zaman ambar taşıma programı yapıyoruz. Program detaylarında alınacak ve teslim tarihi ile beraber ücreti yer almaktadır. Onay verdiğiniz zaman eşyalarınızı alarak ambar depomuza kaldırıyoruz. O yöne çıkan aracımıza aktarılması yapılmaktadır.

Ambar taşımacılığı sürecimizde önceden tüm eşyalarınız firmamız tarafından özenle paketlemesi ve ambalajlanmaktadır. Bu sayede eşyalarınız taşıma sürecinde hasar almasını önlüyoruz. Ancak taşıma esnasında her kullanılan malzeme kaliteli değildir. Bunun içinde mukavemeti yüksek ambalajlanma malzemeleri kullanan firmalar ile arayarak iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınız sizde nasıl alındıysa taşınacak yerinize de aynı o şekil teslimatı sağlanmaktadır.

Ambar Şehirler Arası Nakliyat

Ambar şehirler arası taşıma taleplerinizde başta Antalya olmak üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına seferler düzenlenmektedir. Ayrıca Ankara ve İzmir şubelerimizde de ambar hizmetimiz sayesinde artık tüm Türkiye’ye ambar hizmeti sunmaya başladık. Buda müşterilerimin ürünlerini istedikleri yere teslimatı sağlamamıza olanak vermektedir. Sislerinde ambar eşya taşıma işlemini kaliteli ve uzman personellerimiz tarafından almak isterseniz aramanız yeterlidir.

İstanbul ambar hizmetimizde Anadolu ve Avrupa yakası ofislerimizden sizlere hizmet sunulmaktadır. Bu şekilde eşyalarınız ambar depolarımıza kaldırılarak uygun bölgelere dağıtım için ayarlanmaktadır. İstanbul Antalya ambar işlemlerimizde bekar evi, tek eşya veya koli taşımacılığı hizmetlerimiz sunulmaktadır. Sizlerde taşımasını istediğiniz eşyalarınızı ister Anadolu Yakasındaki ofisimizden isterseniz de Avrupa Yakasına teslimatını sağlayarak Türkiye’nin her yerine teslimatı sağlayabiliriz.

Antalya ambar işlemlerinde de İstanbul ambar hizmetimizde sunduğumuz işlem süreci aynıdır. Antalya Muratpaşa ambar ofisimizden eşyalarınız hangi bölgeye gidilecekse program yapılmaktadır. Sizlerde Antalya’dan başka illere taşımasını isterseniz arayarak program yapılmaktadır.

İzmir ambar hizmetimizde Antalya ile beraber İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasına işlemlerimiz mevcuttur. Türkiye genelinde ofislerimiz ve uzman kadromuzla sizlere nakliye ambarı sunuyoruz. Çalışanlarımız tüm eşyalarınızın listesi ile beraber taşıma programını da sizlere paylaşmaktadırlar. Böylelikle eşyalarınız ne zaman teslim edileceğini bilirsiniz.

Ambar Taşıma Firmaları

Her sektörün kendine özgü taşıma sistemi bulunmaktadır. Hal böyle olunca eşyalarınız ne zaman taşınacağı ve teslimatı önemli unsurdur. Ayrıca taşıma sürecinde eşyalarınız hasar alma veya kaybolma durumu söz konusu da olabilir. Bunun içinde ambar taşıma firmaları ile iletişime geçtiğiniz zaman tüm detayları görüşmeniz lazımdır. Görüşme sonrasında sigorta ile beraber sözleşme yapıldığına dikkat edin. Son olarak taşıma süreci başlamadan eşyalarınızın sağlığını düşünerek araştırma yaparak ona göre karar verin. Bu sayede eşyalarınız hasar almadan ve istediğiniz tarihler arasında teslimatını sağlarlar.

Ambar Nakliyat Ücretleri

Ambar taşıma ücretleri firmalara değiştiği gibi eşyalarınızın adet miktarı ile gidilecek mesafeye göre ambar ücreti belirlenmektedir. Ancak bazı ambar nakliye şirketleri hizmete göre fiyatlandırma sunmaktadırlar. Buda sizlere bütçe olarak zorlamaktadır. Bu sebeple anlaşma sağlamadan ambar nakliye ücretini kesin belirlemelisiniz. Bu ücretlendirmeyi de sözlü değil yazılı beyan ediniz.

Ambar Parça Taşıma

Ambarların genel özellikleri parça eşya veya tek eşya taşıma işlemleri sunulmaktadır. Eşyaların ambar depomuza kaldırılmaktadır. Aracın dolması durumunda sevkiyatlarımız dağıtımı çıkması için yola koyulmaktadır. Sizlerin de tek eşya ambarı, parça ambarı, valiz ambarı, koli ambarı ve şehirlerarası ambar gibi talepleriniz için tek yapmanız gereken ambar taşıma firmamızı aramanız.

Ambar Depolama

Şehirlerarası ambar talebiniz var ancak sonrasında gitmesini istiyorsanız sizler için ambar depolama hizmeti sunuyoruz. Doldurduğunuz ankete giriş ve çıkış tarihleri belirlenerek teslimatı sağlanmaktadır. Sizlerde ambar depomuzdan yararlanmak için taşıma firmamızdan arayarak 4 ambar firmasından teklif alın.

alfemo
Akdeniz
Beko